



- Мотор 1100 Вт
- Усі деталі зі сталі
- Офіційна гарантія 24 місяців
- Заміс на 48% швидше, ніж у аналогів
- Сертефікований в Україні
У нас Ви можете купити бетономішалку "Скіф БСМ-180" компактну та зручну в експлуатації. Завдяки компактному розміру та двом колесам прилад з легкістю можна переміщати будівельним об'єктом, а також перевозити в легковому автомобілі.
Бетономішалка "Скіф БСМ-180" виготовлена виключно з металевих виробів, повністю відсутні алюмінієві та пластмасові вироби в несучих вузлах. У горловинi встановлена обичайка, яка є захистом від деформації «груші» при завантаженні суміші. Тут встановлений сталевий вінець, який набагато міцніший за пластмасовий або чавунний.
Об'єм бочки становить 180 літрів, що у перекладі готовий розчин дорівнює 160 літрів.
Стійка рамка та правильне розміщення двигуна практично повністю виключає дисбаланс при перемішуванні суміші.
Можливість розвантаження готової суміші здійснюється в обидві сторони. Штурвал великого розміру полегшує вивантаження вмісту. Також є система фіксації у 14 положеннях.
Особливості та можливості:
- Компактний розмір;
- Невелика вага;
- Колеса;
- Потужний двигун;
- Економічність;
- Приємна ціна;
- Стильний дизайн;
- Надійна робота;
Захищен від поломок
- Віддалена від горловини нижня система приводу та підшипники поза барабаном захищені від забруднення.
- Вузли залишаються чистими та служать довго.
Сталевий вінець
- Вінець та приводна шестерня виконані зі сталі.
- Сталь стійка до стирання і не лопається як чавун навіть за механічного впливу.
З товстого металу
- Немає чавунних чи пластмасових деталей
- Жорстка та стійка зварна конструкція
- Шківи приводу зі сталі, а не пластмасові
Висока ремонтопридатність
- Регульоване зачеплення шестерень
- Запасні частини можна придбати у будь-якому місті.
- Ремінь – ремінь ВАЗ, вінець – вінець маховика УАЗ, приводна шестерня – Бендікс УАЗ.
- 3 особливі лопаті
- Висока якість суміші та швидкість роботи.
Велика горловина
- Діаметром 40 см розрахована на завантаження відрами.
- Жорстка обичайка
- Можна обстукати цебро або лопату об край горловини
ІНШІ МОДЕЛІ БЕТОНОПЕРЕМIШУВАЧIВ СКІФ
| Назва | Споживана потужність | Живлення | Об'єм чаші (л.) | Об'єм готової суміші (л.) |
Вес (кг) |
|---|---|---|---|---|---|
| Скиф БСМ 100 | 1100 | Сеть 220В | 100 | 80 | 59 |
| Скиф БСМ 120 | 1100 | Сеть 220В | 120 | 90 | 61 |
| Скиф БСМ-140 | 1100 | Сеть 220В | 140 | 110 | 70 |
| Скиф БСМ-160 | 1100 | Сеть 220В | 160 | 120 | 64 |
| Скиф БСМ-180 | 1100 | Сеть 220В | 180 | 160 | 65 |
| Скиф БСМ-200 | 1100 | Сеть 220В | 200 | 170 | 69 |
| Скиф БСМ-200 с редуктором | 1100 | Сеть 220В | 200 | 170 | 170 |
| Скиф БСМ-250 | 1100 | Сеть 220В | 250 | 210 | 115 |
| Скиф БСМ-320 | 1500 | Сеть 220В | 320 | 270 | 125 |
| Скиф БСМ-400 | 1500 | Сеть 220В | 400 | 365 | 135 |
| Скиф БСМ-500 | 2200 | Сеть 380В | 500 | 420 | 251 |
| Скиф БСМ-600 | 2200 | Сеть 380В | 600 | 500 | 303 |
| Скиф БСМ-700 | 4000 | Сеть 380В | 700 | 600 | 350 |
| Скиф БСМ-800 | 4000 | Сеть 380В | 800 | 710 | 351 |
| Скиф БСМ-1000 | 4500 | Сеть 380В | 1000 | 965 | 537 |
| Скиф БСМ-1500 | 5000 | Сеть 380В | 1500 | 1300 | 900 |
Залишилися питання? Телефонуйте!
+380 (99) 796-22-97 Viber
+380 (68) 902-24-41
+380 (63) 137-71-84
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Скіф |
| Країна виробник | Україна |
| Об'єм готової суміші | 160 л |
| Частота обертів барабана | 24 об/хв |
| Час перемішування | 7 хв |
| Стан | Новий |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Характеристики електродвигуна | |
| Кількість обертів двигуна | 1500 об/хв |
| Живлення | Мережа 220В |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 1100 мм |
| Ширина | 700 мм |
| Висота | 1420 мм |
| Вага | 65 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Клас | професійна |
| Тип | Венцовая |
- Ціна: 17 399 ₴
