
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Характеристики
Характеристики двигуна
Потужність двигуна: 6,0 – 7,0 к.с.
Тип палива Бензин А-92
Рекомендований тип оливи SAE 10W-30
Об’єм двигуна 196 см.куб.
Обороти двигуна 3600 об/хв
Індикатор рівня оливи Так
Характеристики подрібнювача
Максимальний діаметр гілок 60 мм
Максимальний діаметр м’якої породи дерева 60мм
Максимальний діаметр твердої породи дерева 40мм
Кількість ножів 1 шт
Габарити подрібнювача
Довжина 90 см
Ширина 56 см
Висота 72 см
Вага 31 кг
Країна виробництва Україна
Клас Професійний
Гарантія 12 місяців
Гарантія на двигун Від 1 року від виробника
Фракція 5 – 10 мм
| Основні | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Виробник | Скіф |
| Країна виробник | Україна |
| Тип приводу | Бензиновий двигун |
| Форм-фактор | Пересувний |
| Ріжучий механізм | Ножовий |
| Максимальний діаметр гілок | 60 мм |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Характеристики двигуна внутрішнього згоряння | |
| Об'єм двигуна | 196 куб. см |
| Потужність двигуна | 7 к. с. |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 900 мм |
| Ширина | 560 мм |
| Висота | 720 мм |
| Вага | 31 кг |
- Ціна: 14 490 ₴
