




Характеристики
Характеристики блоку подрібнювача
Внутрішня ширина блоку 105 мм
Відстань між валами 60 мм
Товщина стінок корпусу 20 мм
Тип рами Повністю зварна
Товщина ножів 9мм
Твердість ножів 60 одиниць+ Марка сталі ножів HARDOX
Фракція подрібнення 50 - 150 мм
Максимальний діаметр гілок 60 мм
Максимальний діаметр м'якої породи дерева 60мм
Максимальний діаметр твердої породи дерева 50 мм
Кількість ножів 4 шт
Габарити подрібнювача
Довжина 990 мм Ширина 570 мм Висота 950 мм Вага 114 кг
Країна виробництва Україна
Клас Професійний
Гарантія 24 місяців
Гарантія на двигун Від 1 року від виробника
Характеристики двигуна
Потужність двигуна: 6 - 7 к.с.
Тип палива Бензин А-92
Рекомендований тип оливи SAE 10W-30
Об'єм двигуна 196 см.куб.
Обороти двигуна 3600 об/хв
Індикатор рівня масла Є
Детальний опис товару
-Надійність і довговічність Двигуни Loncin відомі своєю високою надійністю і розраховані на тривалу експлуатацію навіть у найжорсткіших умовах.
-Потужність і продуктивність Потужний двигун забезпечує ефективне подрібнення гілок різної товщини, що значно прискорює роботу.
-Економія палива Інноваційні технології Husqvarna забезпечують низьку витрату палива без втрати потужності.
-Шведська якість Husqvarna - це світовий лідер у виробництві садово-паркової техніки, що гарантує найвищу якість кожної деталі.
-Порошкове фарбування Міцний захисний шар, стійкий до корозії, механічних пошкоджень і впливу навколишнього середовища. Забезпечує тривалий термін служби зовнішнього покриття.
-Муфта зчеплення на двигуні Забезпечує плавний запуск і захист двигуна від перевантажень. У разі потрапляння твердого предмета зчеплення автоматично роз'єднується, запобігаючи поломці та подовжуючи термін служби обладнання.
| Основні | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Виробник | Скіф |
| Країна виробник | Україна |
| Тип приводу | Бензиновий двигун |
| Ріжучий механізм | Ножовий |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Характеристики двигуна внутрішнього згоряння | |
| Марка двигуна | Husqvarna |
| Об'єм двигуна | 196 куб. см |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 990 мм |
| Ширина | 570 мм |
| Висота | 950 мм |
| Вага | 114 кг |
- Ціна: 37 990 ₴
