


Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Характеристики
Основні
Країна виробник- Україна
Виробник- Скіф
Стан- Новий
Вантажопідйомність- 200.0 (кг)
Тип коліс- Камерний
Кількість коліс- 2 (шт.)
Власна вага- 12.0 (кг)
Гарантійний термін- 12 (міс)
Габаритні розміри
Довжина 565.0 (мм) Ширина 600.0 (мм) Висота 1240.0 (мм)
Габаритні розміри в зібраному виді
Довжина (518 мм) Висота (300мм) (Ширина 430 мм)
Детальний опис товару Візки складські – зручні, маневрені і, практично, універсальні засоби для перевезення вантажів. Правильно підібраний ручний візок для складу дає змогу транспортувати предмети будь-якої конфігурації і маси.
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Виробник | Скіф |
| Стан | Новий |
| Вантажопідйомність | 200 кг |
| Тип коліс | Камерний |
| Кількість коліс | 2 шт. |
| Власна вага | 12 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 565 мм |
| Ширина | 600 мм |
| Висота | 1240 мм |
- Ціна: 3 050 ₴
