


Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Характеристики
| Довжина загальна | 1150 мм |
| Довжина тумби | 1000 мм |
| Ширина | 500 мм |
| Висота | 900 мм |
|
Розмір ящика малого ш×д×в 270×460×70 Розмір ящика малого ш×д×в 560×460×70 Розмір ящика великого ш×д×в 900×460×150 Вага 105 Ширина 5000 мм Метал 1.5мм Детальний опис товару Стандартний комплект коліс: — Колесо неповоротне — 2 шт. Візок "інструментальний" призначений для перевезення дрібногабаритних вантажів. Ідеально підходить для переміщення інструменту СТО цеху товару торговою площею та ін. Візки представлені в різних комплектаціях із шухлядами та без. Отвори дають змогу змінювати відстояння між блискавками для Вашої мети
|
|
| Основні | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Виробник | Скіф |
| Країна виробник | Україна |
| Тип | Ящик переносний |
| Кількість відділень/кишень | 13 |
| Матеріал | Метал |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Колір | Чорний |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 1150 мм |
| Ширина | 500 мм |
| Висота | 900 мм |
| Вага | 105 кг |
- Ціна: 22 999 ₴
