




Характеристики
Основні
| Виробник | Скіф |
| Країна виробник | Україна |
| Принцип дії бетонозмішувача |
Пінудний |
| Об'єм бака бетонозмішувача | 750 л |
| Об'єм готової суміші | 500 л |
| Час одного замішування | 60с |
| Цикл виробництва бетону | 2 -3 мин |
| Час перемішування | 60 сек |
| Найбільший допустимий крутний момент, Н×м | 600 |
| Гарантійний термін | 12 (мес) |
| Характеристики електродвигуна | |
| Живлення | Мережа 380В |
| Споживана потужність | 11000.0 (Вт) |
| Кількість обертів двигуна |
1500.0 (об./хв) |
| Додаткові функції | |
| маса |
520 кг |
Детальний опис товару
-Імають лопаті, які швидко та якісно вимішують
-Зручний закрив для подавання готової суміші
-Відвертість для подавання розчину обладнана ножем для розкриття мішка
- З товстого металу-Стінка днища — 6 мм
-Немає чавунних або пластмасових деталей
-Жорстка та стійка зварна конструкція
лопаті агрегатів забезпечені твердосплавними наплавками, які неабияк продовжують термін експлуатації обладнання під час роботи з абразивними складниками;
— невелика маса та компактні розміри змішувачів дають змогу працювати з ними безпосередньо поруч від місця використання бетону або будівельного розчину;
— спрощене завантаження та вивантаження суміші з встановлення, зручні органи керування;
— бетонозмішувачі примусової дії постачаються споживачеві повністю готовими до експлуатації та дають змогу розпочати роботу відразу після встановлення на будівельному майданчику/в цеху.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Скіф |
| Країна виробник | Україна |
| Принцип дії бетономішалки | Примусовий |
| Об'єм бака бетономішалки | 750 л |
| Об'єм готової суміші | 500 л |
| Час перемішування | 1 хв |
| Стан | Новий |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Об'єм бака розчинозмішувача | 750 л |
| Характеристики електродвигуна | |
| Живлення | Мережа 380В |
| Споживана потужність | 1100 Вт |
| Кількість обертів двигуна | 1500 об/хв |
- Ціна: 299 999 ₴
