




Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Характеристики
| Основні атрибути | |
| Виробник | Скіф |
| Країна виробник | Україна |
| Стан | Нове |
|
Тип змішувача Привод перевороту |
Лопатевий Елекрічний |
| Об'єм робочої камери | 1000 (л) |
| Обсяг завантаження | 0.750(куб. м) |
| Час змішування | 8.0 (мін) |
| Мінімальна швидкість обертання | 18.0 (об./хв) |
| Максимальна швидкість обертання | 18 (об/хв) |
| Форма ємності | Барабан |
| Робоче положення | 3 |
| Потужність | 5 (кВт) |
| Напруга | 380.0 (В) |
| Маса | 400 (кг) |
|
Гарантійний термін |
24 (мес) |
| Длинна | 1800мм |
| Ширина | 1200мм |
| Высота | 1700мм |
Детальний опис товару
-Автоматичний змішувач призначений для змішування харчових продуктів.
- Усі металеві бочки деталі пристрою виготовлені з харчової неіржавкої сталі.
-Змішувач працює, використовуючи гравітацію.
-Всередині робочого барабана розташовані металеві лопатки, що перемішують харчові продукти.
-Продукти захоплюються лопатками, підіймаються на максимальну висоту та падають вниз під силою земної тяжіння.
-Вивантаження готової суміші здійснюється перекиданням барабана.
-Зміщувач працює від мережі напругою 380 вольтів.
-У разі роботи видає мінімум шуму.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Скіф |
| Країна виробник | Україна |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Призначення змішувача | Універсальний |
- Ціна: 303 600 ₴

