




Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Характеристики
| Характеристики блока подрібнювача | |
| Внутрішня ширина блока | 180 мм |
| Відстань між валами | 80 мм |
| Товщина стінок корпусу | 20 мм |
| Тип рами | Повністю зварна |
| Товщина ножів | 9 мм |
| Твердість ножів | 60 едениц+ |
| Марка сталі ножів | Х12МФ |
| Фракція подрібнення | 50 – 150 мм |
| Максимальний діаметр гілок | 80 мм |
| Максимальний діаметр м'якої породи дерева | 80 мм |
| Максимальний діаметр твердої породи дерева | 65 мм |
| Кількість ножів | 4 шт. |
| Габарити подрібнювача | |
| Довжина: | 150 см |
| Ширина | 60 см |
| Висота | 120см |
| Вага | 195 кг |
| Країна виробництва | Україна |
| Клас | Професійний |
| Гарантія | 36 місяців |
| Гарантія на двигун | Від 1 року від виробника |
| Рекомендована потужність трактора: | від 20 л.с. |
Корпус шинкоподрібнювача виготовлений із металу завтовшки 20 мм. Ця конструкція витримує всі навантаження, які виникають у процесі експлуатації. Жорсткість корпусу забезпечує зносостійкість вузлів, встановлених у ньому.Можність гікоподрібнювача дає змогу переробляти сировину діаметром до 75-80 мм. Що неабияк прискорює роботу.
Гілкоподрібнювач Скіф Скіф GST-80
Подрібнювач ідеально підійде для дачі або дому. Отриману тріску можна використовувати як підстилку для дерев. Подрібнювач повністю спроєктований і виготовлений на заводі Скіф.
Барабанний різальний барабан виготовлений на верстатах із програмним керуванням, що дає точність і співвідношення. Завдяки чому неабияк подовжується строк експлуатації цього щіпоріз скіф
| Основні | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Виробник | Скіф |
| Країна виробник | Україна |
| Максимальний діаметр гілок | 75 мм |
| Гарантійний термін | 36 міс |
- Ціна: 34 999 ₴


