




Характеристики
| Характеристики блока подрібнювача | |
| Внутрішня ширина блока | 180 мм |
| Відстань між валами | 120 мм |
| Товщина стінок корпусу | 20 мм |
| Тип рами | Повністю зварна |
| Товщина ножів | 10 мм |
| Твердість ножів | 56едениц+ |
| Марка сталі ножів | Х12МФ |
| Фракція подрібнення | 50 – 150 мм |
| Максимальний діаметр гілок | 120 мм |
| Максимальний діаметр м'якої породи дерева | 120 мм |
| Максимальний діаметр твердої породи дерева | 100 мм |
| Кількість ножів | 6 / 8 шт |
| Габарити подрібнювача | |
| Довжина: | 150 см |
| Ширина | 60 см |
| Висота | 120см |
| Вага | 250 кг |
| Країна виробництва | Україна |
| Клас | Професійний |
| Гарантія | 36 місяців |
| Гарантія на двигун | Від 1 року від виробника |
| Характеристики двигуна | |
| Потужність двигуна: | 18 л.с. |
| Тип палива | Бензин А-92 |
| Рекомендований тип оливи | SAE 10W-30 |
| Об'єм двигуна | 196 см. |
| Оберти двигуна | 3600 об./хв |
| Індикатор рівня оливи | Є |
Корпус шинкоподрібнювача виготовлений із металу завтовшки 20 мм. Ця конструкція витримує всі навантаження, які виникають у процесі експлуатації. Жорсткість корпусу забезпечує зносостійкість вузлів, встановлених у ньому. Можливість гікоподрібнювача дає змогу переробляти сировину діаметром до 120 мм. Що неабияк прискорює роботу.
Гілкоподрібнювач Скіф Скіф GS-120 обладнаний 4-тактним бензиновим двигуном потужністю 6,5 кінських сил. Подрібнювач гілок призначений для перероблення гілок діаметром до 120 мм.
Подрібнювач ідеально підійде для дачі або дому. Отриману тріску можна використовувати як підстилку для дерев. Подрібнювач повністю спроєктований і виготовлений на заводі Скіф.
Барабанний різальний барабан виготовлений на верстатах із програмним керуванням, що дає точність і співвідношення. Завдяки чому неабияк подовжується рядків експлуатації цього щіпоріз скіф
| Основні | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Виробник | Скіф |
| Країна виробник | Україна |
| Максимальний діаметр гілок | 120 мм |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Тип приводу | Бензиновий двигун |
| Характеристики двигуна внутрішнього згоряння | |
| Потужність двигуна | 18 к. с. |
- Ціна: 94 999 ₴
