



Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Корпус гілкоподрібнювача виготовлений з металу товщиною 20мм. Ця конструкція витримує всі навантаження, які виникають у процесі експлуатації. Жорсткість корпусу забезпечує зносостійкість вузлів встановлених у ньому.
Потужність гілкоподрібнювача дає змогу переробляти сировину діаметром до 75 мм. Що значно прискорює роботу.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Скіф |
| Країна виробник | Україна |
| Внутрішня ширина блока | |
| Внутрішня ширина блока | 180 мм |
| Відстань між валами | 80 мм |
| Товщина стінок корпусу | 20 мм |
| Тип рами | Повністю зварна |
| Товщина ножів | 9 мм |
| Твердість ножів | 56едениц+ |
| Марка сталі ножів | Х12МФ |
| Фракція подрібнення | 50 – 150 мм |
| Максимальний діаметр гілок | 80 мм |
| Максимальний діаметр м'якої породи дерева | 75 мм |
| Максимальний діаметр твердої породи дерева | 65 мм |
| Кількість ножів | 4 шт |
- Ціна: 25 000 ₴
