




Булерьян СКІФ тип – 02 З варильною поверхнею
Одна з найкомпактніших у низці опалювальних печей. Має невеликі розміри, ергономічну форму і просте управління. Підійде для садового або дачного будиночка об'ємом до 400 м³.
Печі садові Скіф - оптимальне рішення для створення затишку і комфорту в невеликому приміщенні. Виріб належить до нагрівального обладнання, що працює на дровах.
Характеристики
Коефіцієнт корисної дії 80.0 (%)
Призначення печі Опалювальна
Вид палива Тверде
Тип печі булерьян
Потужність 18 кВт
Товщина матеріалу печі 3.0 (мм)
Підключення до димоходу заднє
Обсяг опалювального приміщення, м3 400.0
Вага 150 кг
Гарантійний термін 12 (міс)
Ширина 620 (мм)
Висота 815 (мм)
Довжина 930 (мм)
Діаметр димоходу під 150.0 (мм) трубу
Ширина топкових дверцят 310 (мм)
Висота топкових дверцят 300 (мм)
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Скіф |
| Країна виробник | Україна |
| Коефіцієнт корисної дії | 80 % |
| Призначення печі | Опалювальна |
| Вид пального | Тверде |
| Теплоємність печі | З малою теплоємністю |
| Матеріал топки | Сталь |
| Товщина матеріалу топки | 3 мм |
| Підключення до димаря | Заднє |
| Водяний контур | Ні |
| Парогенератор | Ні |
| Виносна топка | Ні |
| Наявність вбудованого теплообмінника | Ні |
| Наявність скла в дверцятах | Ні |
| Вага | 150 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Ширина | 620 мм |
| Висота | 815 мм |
| Глибина | 930 мм |
| Діаметр димоходу | 150 мм |
| Ширина топкових дверцят | 310 мм |
| Висота топкових дверцят | 300 мм |
| Додаткові характеристики печей на твердому паливі | |
| Види твердого палива | Дрова |
- Ціна: 24 500 ₴
