




- МОТОР 4000 Вт
- ОФІЦІЙНА ГАРАНТІЯ 14 МІСЯЦІВ
Принцип дії бетономішалки: Примусовий
Час одного замісу: 6 сек.
Зручний затвор для подачі готової суміші
Отвір для подачі розчину обладнаний ножем для розкриття мішка
З товстого металу
- Товщина днища – 10 мм
- Немає чавунних чи пластмасових деталей
- Жорстка та стійка зварна конструкція
Шківи приводу зі сталі, а не пластмасові лопаті агрегатів забезпечені твердосплавними наплавками, які значно продовжують термін служби обладнання під час роботи з абразивними складовими розчинів;
– невелика маса та компактні розміри змішувачів дозволяють працювати з ними у безпосередній близькості від місця використання бетону або будівельного розчину;
- Спрощене завантаження та вивантаження суміші з установки, зручні органи управління;
– Бетономішалки примусової дії постачаються споживачеві повністю готовими до експлуатації і дозволяють приступити до роботи відразу після встановлення на будівельному майданчику/в цеху.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Скіф |
| Країна виробник | Україна |
| Принцип дії бетономішалки | Примусовий |
| Об'єм бака бетономішалки | 350 л |
| Об'єм готової суміші | 200 л |
| Частота обертів барабана | 30 об/хв |
| Час перемішування | 3 хв |
| Стан | Новий |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Об'єм бака розчинозмішувача | 350 л |
| Кількість обертів лопатей | 30 об/хв |
| Характеристики електродвигуна | |
| Живлення | Мережа 380В |
| Споживана потужність | 4000 Вт |
| Кількість обертів двигуна | 1500 об/хв |
| Додаткові функції | |
| Можливість транспортування | Так |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 1800 мм |
| Ширина | 1200 мм |
| Висота | 1700 мм |
| Вага | 220 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Час одного замісу | 6 сек |
| Цикл виробництва бетону | 3 хв |
- Ціна: 57 200 ₴

