
- Камера допалу вторинних газів
- Жаростійка котлова сталь 15ГС
- Пофарбовано жаростійкою фарбою Thermosil
Булер'ян СКІФ тип – 00 (З камерою допалу вторинних газів) – одна з найкомпактніших у ряді опалювальних печей. Має невеликі розміри, ергономічну форму і просте управління. Підійде для садового чи дачного будиночка об'ємом до 100 м³. Виріб відноситься до нагрівального обладнання, що працює на дровах.
Компактні розміри дають можливість транспортування печі у легковому транспортному засобі та розміщення в обмеженому просторі. А простота встановлення та зручність регулювання полум'я дозволяють з комфортом користуватися виробом.
Булер'ян СКІФ - це надійний продукт від українського виробника, який за короткий проміжок часу нагріє приміщення з мінімальними втратами палива. Конструкція давно зарекомендувала себе на ринку за рахунок своєї надійності та ефективності.
Печі садові Скіф – оптимальне рішення для створення затишку та комфорту у невеликому приміщенні.
Характеристики
- Коефіцієнт корисної дії – 80.0 (%)
- Призначення печі - Опалювальна
- Вид палива - Тверде
- Тип печі - Булер'ян
- Теплоємність печі - З малою теплоємністю
- Товщина матеріалу топки 3.0 (мм)
- Підключення до димоходу - заднє
- Об'єм опалювального приміщення, м3 100.0
- Вага 60 кг
- Гарантійний термін 12 (міс) Ширина 490 (мм)
- Висота 750 (мм) Д
- Ліна 740 (мм)
- Діаметр димоходу під 110.0 (мм) трубу
- Ширина дверей топки 260 (мм)
- Висота дверей топки 270 (мм)
- Довжина полін, мм 120 Р
- Витрата палива на одне завантаження, м3/л 0,022/22
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Скіф |
| Країна виробник | Україна |
| Коефіцієнт корисної дії | 75 % |
| Призначення печі | Опалювальна |
| Вид пального | Тверде |
| Розташування печі | Окремо стоїть |
| Тип печі | Каркасна |
| Теплоємність печі | З малою теплоємністю |
| Товщина матеріалу топки | 3 мм |
| Підключення до димаря | Верхнє |
| Водяний контур | Ні |
| Парогенератор | Ні |
| Виносна топка | Ні |
| Площа обігріву | 100 кв.м |
| Наявність вбудованого теплообмінника | Ні |
| Наявність скла в дверцятах | Ні |
| Вага | 70 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Ширина | 500 мм |
| Висота | 690 мм |
| Глибина | 700 мм |
| Діаметр димоходу | 120 мм |
| Ширина топкових дверцят | 270 мм |
| Висота топкових дверцят | 270 мм |
| Додаткові характеристики печей на твердому паливі | |
| Об'єм камери згоряння | 45 л |
| Камера подвійного згоряння | Так |
| Спалювання палива на колосникових гратах | Так |
- Ціна: 13 900 ₴
