




Власне виробництво!
Доставка по Україні
Самовивіз м. Харків!
Гарантія якості!
Форма оплати будь-яка!
Булер'ян Скіф– це потужний нагрівач повітря для опалення різних приміщень: від дачних будинків до складів і теплиць.
Піч працює на всіх видах твердого палива, крім кам'яного вугілля та володіє високим ККД, що робить її однією з найбільш економічних.
Булер'ян являє собою цілісну зварну конструкцію з товстостінного металу (4мм) і перехрещуються труб діаметром 57мм. Така конструкція забезпечує природний рух та швидкий нагрів повітря в приміщенні.
Холодне повітря засмоктується в труби знизу, нагрівається і виходить зверху вже гарячим (120°с в режимі горіння або 50-60°с в режимі тління).
У печах Скіф реалізована система тривалого горіння на основі допалювання вторинних газів - топка складається з камери згоряння (де згоряють дрова) і камери допалювання газів (куди надходять гази з камери згоряння і повторно догорають). За рахунок такої конструкції ККД печі може досягати 80%.
Довжина-720 мм.
Ширина-500 мм.
Висота-800 мм
Обiгрiває до 150 квадратних метрів.
6 труб діаметром 75. 3.5 мм.
Каркас 4мм.
Димохід під 110 трубу.
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
|---|---|
| Ширина | 500 мм |
| Висота | 690 мм |
| Глибина | 700 мм |
| Діаметр димоходу | 110 мм |
| Ширина топкових дверцят | 270 мм |
| Висота топкових дверцят | 270 мм |
| Ширина скла дверцят | 1 мм |
| Висота скла дверцят | 1 мм |
- Ціна: 13 900 ₴
