




- Мотор 3000 Вт
- Європейські комплектуючі
- Доставка по всій Україні
- Офіційна гарантія 12 місяців
- Сертифіковано в Україні
- Італійський гідравлічний насос
- Є транспортувальні колеса
- Болгарський розподільник
- Потужний український електродвигун виробництва заводу "Промелектро" з мідною обмоткою
Колун гідравлічний Скіф ДГ10/380.
Підходить практично для виконання будь-якої роботи по посадках дров. Дворучне управління. Дроворуб зручно транспортувати і використовувати (оснащений транспортувальні колесами). Вертикальне робоче положення.
Ефективний стаціонарний дроворуб Скіф ДГДГ10/380 призначений для розщеплення (розколу) полін при заготівлі дров. Оснащений гідравлічною системою подачі з електричним приводом. Особливості конструкції цього приладу забезпечують високий рівень безпеки і ефективне виконання робіт.
Дроворуб оснащений електродвигуном потужністю 3.0 кВт. Для запуску пристрою необхідно підключення до електричної мережі з напругою 380В.
Дроворуб Скіф ДГ10/380 має можливість налаштування розколу полін різного розміру: 56 см, 81.5 см, 107 см., а його діаметр повинен бути від 15 до 60 см.
Не дивлячись на досить велику вагу (167 кг), пристрій легко транспортується до місця роботи, або може бути встановлено стаціонарно. Широке підстава, значну вагу забезпечують відмінну стійкість.
Країна виробника - Україна. Основна частина продукції збирається в Україні.
Обсяг масла в гідросистемі дроворубу Скіф становить 8,0 л. Рекомендуємо використовувати для дровоколу Скіф ДГ10/380 гідравлічне масло у відповідності з сезоном. У зимовий час року при температурі нижче +4°C використовуйте з дроворубом всесезонна (зимовий) гідравлічне масло. При температурі вище +5°C використовуйте літній гідравлічне масло. У разі використання відповідного сезону масла, дровокол не буде працювати.
Потужність 3000 Вт, максимальне зусилля 10 000 кг достатньо для розколювання деревини будь-якої товщини. Можна використовувати в приміщеннях. Безпечний і простий в експлуатації. Має великий робочий ресурс. Корпус виконаний з високоякісної сталі і має спеціальне антикорозійне покриття.
Залишилися питання? Телефонуйте!
+380 (99) 796-22-97 Viber
+380 (68) 902-24-41
+380 (63) 137-71-84
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Скіф |
| Країна виробник | Україна |
| Користувальницькі характеристики | |
| Напруга | 380 В |
| Робоче положення | Вертикальний |
| Швидкість зворотного ходу | 190 мм/сек |
| Сила розколу | 10 тонн |
| Харчування | Електричний |
| Швидкість розколу | 55 мм/сек |
| Обмежений хід поршня | Є |
| Стан | Нове |
- Ціна: 41 400 ₴

