
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Складські візки — зручні, маневрені і, практично, універсальні засоби для перевезення вантажів. Правильно підібраний ручний візок для складу дозволяє транспортувати предмети будь-якої конфігурації, і маси. Візок вантажна серії PLUS укомплектований колесами з пінополіуретану
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Неш |
| Країна виробник | Україна |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Вантажопідйомність | 160 кг |
| Власна вага | 12 кг |
| Кількість коліс | 2 шт. |
| Тип коліс | Камерний |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 600 мм |
| Довжина | 565 мм |
| Висота | 1240 мм |
- Ціна: 3 280 ₴
