
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Двоколісний вантажний візок Raketa plus 318
призначений для перемещення вантажів у складських, виробничих ,а також гаражних приміщеннях. Дуже зручний та маневрений завдяки правильному розташуванню центру тяжкості і пінополіуретановим колесам. Колеса встановлюються на роликові підшипники,що значно покращує плавність ходу і знос осі.
Товщина рами становить 2мм, товщина робочої платформи 3мм, а також агрегат укомплектований м'якими і зручними гумовими ручками.
Пофарбований якісною порошковою фарбою.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ракета |
| Країна виробник | Україна |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Вантажопідйомність | 160 кг |
| Власна вага | 12 кг |
| Кількість коліс | 2 шт. |
| Тип коліс | Камерний |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 600 мм |
| Довжина | 565 мм |
| Висота | 1240 мм |
- Ціна: 2 699 ₴
