



Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Візок поставляється з однією ручкою. У цій комплектації візок являє собою самий звичайний, знайомий всім, універсальний платформений візок широкого застосування.
Характеристики виробу: • Максимальна вантажопідйомність -800 кг • Розмір платформи – 1000мм 700мм • Розмір коліс – 125мм • Кількість ручок – 1 шт. • Покриття – порошкове, колір синій RAL 5005 • Покриття кріплень – цинк • Покриття кронштейнів коліс – цинк • Тип коліс – Резина еластична чорна / алюміній (профі серія) Стандартний комплект коліс: — Колесо неповоротне — 2 шт. — Колесо поворотне — 2 шт.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Скіф |
| Країна виробник | Україна |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Вантажопідйомність | 800 кг |
| Кількість коліс | 4 шт. |
| Тип коліс | Литі гумові |
| Кількість поворотних коліс | 2 шт. |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 700 мм |
| Довжина | 1000 мм |
| Висота | 950 мм |
| Розміри майданчика | |
| Довжина майданчика | 1000 мм |
| Ширина майданчика | 700 мм |
- Ціна: 6 780 ₴
