



Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Візок поставляється з однією ручкою. У цій комплектації візок є звичайним, знайомим всім, універсальним платформним візком широкого застосування.
Характеристики виробу:
• максимальна вантажопідйомність –800 кг
• розмір платформи – 900мм 600мм
• розмір коліс – 125мм
• кількість ручок – 1 шт.
• Покриття – порошкове, колір синій RAL 5005
• Покриття кріплень – цинк
• Покриття кронштейнів коліс – цинк
• Тип коліс – Гума еластична чорна/алюміній (профі серія) Стандартний комплект коліс: – Колесо неповоротне – 2 шт. - Колесо поворотне - 2 шт.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Скіф |
| Країна виробник | Україна |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Вантажопідйомність | 800 кг |
| Кількість коліс | 4 шт. |
| Тип коліс | Литі гумові |
| Кількість поворотних коліс | 2 шт. |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 600 мм |
| Довжина | 900 мм |
| Висота | 950 мм |
| Розміри майданчика | |
| Довжина майданчика | 900 мм |
| Ширина майданчика | 600 мм |
- Ціна: 6 320 ₴
