



Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Візок поставляється з однією ручкою. У цій комплектації візок являє собою самий звичайний, знайомий всім, універсальний платформений візок широкого застосування.
Характеристики виробу:
• Максимальна вантажопідйомність -800 кг
• Розмір платформи – 1250мм 800мм
• Розмір коліс – 125мм
• Кількість ручок – 1 шт.
• Покриття – порошкове, колір синій RAL 5005
• Покриття кріплень – цинк
• Покриття кронштейнів коліс – цинк
• Тип коліс – Резина еластична чорна / алюміній (профі серія) Стандартний комплект коліс: — Колесо неповоротне — 2 шт. — Колесо поворотне — 2 шт.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Скіф |
| Країна виробник | Україна |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Вантажопідйомність | 800 кг |
| Кількість коліс | 4 шт. |
| Тип коліс | Литі гумові |
| Кількість поворотних коліс | 2 шт. |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 800 мм |
| Довжина | 1250 мм |
| Висота | 950 мм |
| Розміри майданчика | |
| Довжина майданчика | 1250 мм |
| Ширина майданчика | 800 мм |
- Ціна: 7 310 ₴
