

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Малогабаритна дров'яна опалювальна піч Скіф 50 – одна з найкомпактніших у ряді опалювальних печей. Має невеликі розміри, ергономічну форму і просте управління. Підійде для садового чи дачного будиночка об'ємом до 50 м³.
Особливості конструкції:
- Висувна зольник оригінальної конструкції, з можливістю регулювання горіння та видалення золи.
- Компактні розміри дають можливість транспортування печі у легковому транспортному засобі та розміщення в обмеженому просторі.
- Простота встановлення та зручність регулювання полум'я дозволяють з комфортом користуватися виробом.
Печі садові Скіф – оптимальне рішення для створення затишку та комфорту у невеликому приміщенні. Виріб відноситься до нагрівального обладнання, що працює на дровах.
Характеристики
- Виробник - Скіф
- Країна виробник - Україна
- Коефіцієнт корисної дії 75.0 (%)
- Призначення печі - Опалювальна
- Вид палива - Тверде
- Розташування печі - Окремо стоїть
- Тип печі - Каркасна
- Теплоємність печі - З малою теплоємністю
- Оздоблення печі - Облицювання металом
- Матеріал топки - Сталь
- Товщина матеріалу топки 3.0 (мм)
- Підключення до димаря - Верхнє
- Температура диму із труби 60.0 (град.)
- Водяний контур - Ні
- Парогенератор - Ні
- Площа обігріву 50.0 (кв.м)
- Наявність скла у дверцятах - Ні
- Вага 32 кг
- Гарантійний термін 12 (міс)
- Ширина 260.0 (мм)
- Висота 830.0 (мм)
- Довжина 570.0 (мм)
- Діаметр димаря під 110.0 (мм) трубу
- Ширина дверей топки 250 (мм)
- Висота дверей топки 220 (мм)
- Об'єм камери згоряння 63.0 (л)
- Камера подвійного згоряння - Так
- Спалювання палива на колосникових гратах - Так
Залишилися питання? Телефонуйте!
+380 (99) 796-22-97 Viber
+380 (68) 902-24-41
+380 (63) 137-71-84
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Скіф |
| Країна виробник | Україна |
| Коефіцієнт корисної дії | 75 % |
| Призначення печі | Опалювальна |
| Вид пального | Тверде |
| Розташування печі | Окремо стоїть |
| Тип печі | Каркасна |
| Теплоємність печі | З малою теплоємністю |
| Оздоблення печі | Облицювання металом |
| Матеріал топки | Сталь |
| Товщина матеріалу топки | 3 мм |
| Підключення до димаря | Верхнє |
| Температура диму з труби | 60 град. |
| Водяний контур | Ні |
| Парогенератор | Ні |
| Площа обігріву | 50 кв.м |
| Наявність скла в дверцятах | Ні |
| Вага | 32 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Ширина | 250 мм |
| Висота | 780 мм |
| Глибина | 500 мм |
| Діаметр димоходу | 110 мм |
| Ширина топкових дверцят | 250 мм |
| Висота топкових дверцят | 220 мм |
| Додаткові характеристики печей на твердому паливі | |
| Об'єм камери згоряння | 63 л |
| Камера подвійного згоряння | Так |
| Спалювання палива на колосникових гратах | Так |
- Ціна: 4 070 ₴
