




Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
- Бак з харчової нержавіючої сталі
- Декларація відповідності ЄАС
- Заміс за 5 хвилин
- Висока однорідність
- Не пошкоджує продукт
-Автоматичний змішувач призначений для змішування харчових продуктів.
-Всі металеві деталі пристрою виготовлені із харчової нержавіючої сталі.
-Змішувач працює використовуючи гравітацію.
-Всередині робочого барабана розташовані металеві лопатки, які перемішують харчові продукти.
-Продукти захоплюються лопатками, піднімаються на максимальну висоту і падають униз під силою земного тяжіння.
-Вивантаження готової суміші здійснюється перекиданням барабана.
-Змішувач працює від мережі напругою 220 або 380 вольт.
-Під час роботи видає мінімум шуму
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Скіф |
| Країна виробник | Україна |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Стан | Новий |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Висота | 1200 мм |
| Ширина | 900 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Робоче положення | 3 |
| Довжина (мм) | 1300 |
| Основні атрибути | |
| Маса | 139 кг |
| Мінімальна швидкість обертання | 22 об/хв |
| Форма ємності | Барабан |
| Тип змішувача | Лопатевий |
| Напруга | 220.38 В |
| Час змішування | 7 хв |
| Потужність | 1.5 кВт |
| Максимальна швидкість обертання | 22 об/хв |
| Обсяг завантаження | 0.4 куб. м |
- Ціна: 83 400 ₴


