




Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
- Бак з харчової нержавіючої сталі
- Декларація відповідності ЄАС
- Заміс за 5 хвилин
- Висока однорідність
- Не пошкоджує продукт
-Автоматичний змішувач призначений для змішування харчових продуктів.
-Всі металеві деталі пристрою виготовлені із харчової нержавіючої сталі.
-Змішувач працює використовуючи гравітацію.
-Всередині робочого барабана розташовані металеві лопатки, які перемішують харчові продукти.
-Продукти захоплюються лопатками, піднімаються на максимальну висоту і падають униз під силою земного тяжіння.
-Вивантаження готової суміші здійснюється перекиданням барабана.
-Змішувач працює від мережі напругою 220 або 380 вольт.
-Під час роботи видає мінімум шуму
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Скіф |
| Країна виробник | Україна |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Стан | Новий |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Висота | 1200 мм |
| Ширина | 700 мм |
| Основні атрибути | |
| Робоче положення | Похиле |
| Маса | 57 кг |
| Вид продукту | Олія, Спиртний напій, Вино, Сироп, Фруктовий сік, Кетчуп, Майонез, Джем, Молоко, Пиво, Кисломолочний продукт, Солодка вода, Мінеральна вода, П'ятива вода, Гірчиця, Уксус, Чай, Овощи, Фрукти, Риба, М'ясо, Ягоди, Зелень, Корнеплод, Крупа, Спеції |
| Мінімальна швидкість обертання | 24 об/хв |
| Форма ємності | Барабан |
| Тип змішувача | Лопатевий |
| Об'єм робочої камери | 120 л |
| Напруга | 220.38 В |
| Час змішування | 7 хв |
| Потужність | 1.1 кВт |
| Продуктивність | 1000 кг/годину |
| Максимальна швидкість обертання | 24 об/хв |
| Обсяг завантаження | 0.12 куб. м |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 1100 мм |
| Додаткові характеристики | |
| Кількість валів | Один |
| Система перекидання | Механічна |
| Режим роботи | Безперервний |
- Ціна: 50 100 ₴




