Топ продаж










Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Бак з харчової нержавіючої сталі
Декларація відповідності ЄАС
Заміс за 5 хвилин
Висока однорідність
Не пошкоджує продукт
-Автоматичний змішувач призначений для змішування харчових продуктів.
-Всі металеві деталі пристрою виготовлені із харчової нержавіючої сталі.
-Змішувач працює використовуючи гравітацію.
-Всередині робочого барабана розташовані металеві лопатки, які перемішують харчові продукти.
-Продукти захоплюються лопатками, піднімаються на максимальну висоту і падають униз під силою земного тяжіння.
-Вивантаження готової суміші здійснюється перекиданням барабана.
-Змішувач працює від мережі напругою 220 або 380 вольт.
-Під час роботи видає мінімум шуму
Характеристики
- Виробник Скіф
- Країна виробник Україна
- Тип змішувача Лопатевий
- Продуктивність 1000.0 (кг/год)
- Об'єм завантаження 0.1 (куб. м)
- Час змішування 7.0 (хв)
- Мінімальна швидкість обертання 24.0 (об/хв)
- Максимальна швидкість обертання хв)
- Робоче положення 3
- Потужність 1.1 (кВт)
- Маса 55.0 (кг)
- Гарантійний термін 24 (міс)
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Скіф |
| Країна виробник | Україна |
| Стан | Новий |
| Тип змішувача | Лопатевий |
| Вид продукту | Гірчиця, Коренеплід, Крупа, Спеції, Оцет, Чай, Фрукти, Риба, М'ясо, Овочі, Ягоди, Зелень, Масло, Спиртний напій, Вино, Сироп, Фруктовий сік, Кетчуп, Майонез, Джем, Молоко, Пиво, Кисломолочний продукт, Солодка вода, Мінеральна вода, Питна вода |
| Продуктивність | 1000 кг/год |
| Об'єм робочої камери | 70 л |
| Об'єм завантаження | 0.1 куб. м |
| Час змішування | 7 хв |
| Мінімальна швидкість обертання | 24 об/хв |
| Максимальна швидкість обертання | 24 об/хв |
| Форма ємності | Барабан |
| Потужність | 1.1 кВт |
| Напруга | 220 В |
| Маса | 55 кг |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 700 мм |
| Ширина | 700 мм |
| Висота | 1100 мм |
| Додаткові характеристики | |
| Система опрокидивания | Механічна |
| Режим роботи | Безперервний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Робоче положення | 3 |
- Ціна: 48 600 ₴

