
- Мотор 1100 Вт
- Усі деталі зі сталі
- Офіційна гарантія 24 місяців
- Заміс на 48% швидше, ніж у аналогів
- Сертефікований в Україні
В нас Ви можете придбати бетономішалка "Скіф БСМ-100П" компактна та зручна в експлуатації.
Завдяки компактному розміру та двом колесам прилад можна iз легкiстю переміщувати будівельним об'єктом, а також перевозити в легковому автомобілі.
Бетономішалка "Скіф БСМ-100П" виготовлена виключно з металевих виробів, повністю відсутні алюмінієві та пластмасові вироби в несучих вузлах. У горловини встановлена обичайка, яка є захистом від деформації «груші» при завантаженні суміші.
Об'єм бочки становить 100 літрів, що у перекладі на готовий розчин дорівнює 70 літрів.
Стійка рамка та правильне розміщення двигуна практично повністю виключає дисбаланс при перемішуванні суміші.
Залишилися питання? Телефонуйте!
+380 (99) 796-22-97 Viber
+380 (68) 902-24-41
+380 (63) 137-71-84
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Скіф |
| Країна виробник | Україна |
| Об'єм готової суміші | 70 л |
| Частота обертів барабана | 24 об/хв |
| Час перемішування | 7 хв |
| Стан | Новий |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Характеристики електродвигуна | |
| Кількість обертів двигуна | 1500 об/хв |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 700 мм |
| Ширина | 700 мм |
| Висота | 1100 мм |
| Вага | 63 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип | Венцовая |
- Ціна: 14 999 ₴
