
- Мотор 5000 Вт
- Усі деталі зі сталі
- Офіційна гарантія 24 місяців
- Заміш на 48% швидший, ніж в аналогів
- СЕРТИФІЦОВАНА В УКРАЇНІ
Якщо ви плануєте оперативно побудувати на дачі або в приватному будинку, то обов'язково буде потрібно бетонозмішувач об'єм 800 літрів. Необхідний надійний недорогий прилад, який, з одного боку, споживає мінімум електроенергії, а з іншого — безвідмовний у роботі та не дуже шумить, щоб не турбувати сусідів.
Захищена від зламання:
Віддалена від горловини нижня система приводу та підшипники поза барабаном захищені від забруднення.
Вузли залишаються чистими та слугують довго.
Сталевий вінець:
Венеція та приводна шестірня виготовлені зі сталі.
Сталь стійка до стирання й не тріскається, як чавун навіть у разі механічного впливу.
З товстого металу:
Товщина днища — 10 мм
Немає чавунних або пластмасових деталей
Жорстка та стійка зварна конструкція
Шківи привода зі сталі, а не пластмасові
Редуктор на перекиданні:
Полегшує роботу
Фіксуйте барабан у будь-якому положенні
Зручна система з педаллю та великим штурвалом
Вивантаження та фіксація у 2 сторони
Висока ремонтопридатність:
Регульоване зачеплення шестерень
Запасні частини можна придбати в будь-якому місті.
Ремінь — ремінь ВАЗ, вінець — маховика УАЗ, приводна шестірня — бендидекс ВАЗ.
3 особливі лопаті:
Висока якість суміші та швидкість роботи.
Велика горловина:
Діаметром 45 см розрахована на завантаження відрами.
Жорстка обичайка:
Можна обстібати відро або лопату об край горловини
Залишилися питання? Звоните!
+380 (68) 902-24-41
+380 (63) 137-71-84
+380 (99) 796-22-97 Viber
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Скіф |
| Країна виробник | Україна |
| Об'єм бака бетономішалки | 800 л |
| Об'єм готової суміші | 710 л |
| Частота обертів барабана | 18 об/хв |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Характеристики електродвигуна | |
| Споживана потужність | 4000 Вт |
| Кількість обертів двигуна | 1000 об/хв |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 1400 мм |
| Ширина | 1000 мм |
| Висота | 1700 мм |
| Вага | 351 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Час перемішування | 12 хв |
| Харчування | 380 |
- Ціна: 85 699 ₴
