
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
- Мотор 4000 Вт
- Усі деталі зі сталі
- Офіційна гарантія 24 місяців
- Заміш на 48% швидший, ніж в аналогів
- СЕРТИФІЦОВАНА В УКРАЇНІ
Стандартна бетонозмішувач і бетонозмішувач об'єм 700 літрів видає готовий замішувач розчину вдвічі повільнішою за цю модель. Це пояснюється наявністю трьох лопатей усередині та їхньою особливою конструкцією.
Бетон виходить дуже якісним і дуже швидко — тільки за це варто купити модель Скіф БСМ-700.
Крім того, бетонозмішувач має товстий днище (20 мм), у ньому повністю немає ненадійних пластикових або чавунні елементів.
- Компактний розмір;
- Невелика вага;
- Колеса;
- Потужний двигун;
- Економність;
- Приємна ціна;
- Стильний дизайн;
- Надійна робота;
Сталевий вінець
- Венеція та приводна шестірня виготовлені зі сталі.
- Сталь стійка до стирання й не тріскається, як чавун навіть у разі механічного впливу.
З товстого металу
- Немає чавунних або пластмасових деталей
- Жорстка та стійка зварна конструкція
- Шківи привода зі сталі, а не пластмасові
Легке вивантаження та фіксація
- Штурвал великого діаметра полегшує вивантаження
- Зручна система з педаллю дає змогу зафіксувати барабан у 14 положеннях
- Вивантаження у 2 сторони
Висока ремонтопридатність
- Регульоване зачеплення шестерень
- Запасні частини можна придбати в будь-якому місті.
- Ремінь — ремінь ВАЗ, вінець — маховика УАЗ, приводна шестірня — бендидекс ВАЗ.
- 3 особливі лопаті Високої якості суміші та швидкість роботи.
Велика горловина
- Діаметром 45 см розрахована на завантаження відрами.
- Жорстка обичайка
- Можна обстібати відро або лопату об край горловини
Залишилися питання? Звоните!
+380 (68) 902-24-41
+380 (63) 137-71-84
+380 (99) 796-22-97 Viber
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Скіф |
| Країна виробник | Україна |
| Об'єм бака бетономішалки | 700 л |
| Об'єм готової суміші | 600 л |
| Частота обертів барабана | 18 об/хв |
| Час перемішування | 7 хв |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Характеристики електродвигуна | |
| Кількість обертів двигуна | 1000 об/хв |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 1200 мм |
| Ширина | 1300 мм |
| Висота | 1800 мм |
| Вага | 350 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Харчування | 380 |
- Ціна: 80 599 ₴
