



Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Багато майстрів полюбили бетономішалку Скіф БСМ 250 за якісне складання та довговічність.
Дана модель обладнана містким барабаном, об'єм якого складає 250 літрів. Ви можете отримати до 210 літрів розчину за один робочий цикл.
Представлене обладнання використовує збільшену кількість обертів барабана для досягнення вищої швидкості та якості змішування. Також не можна не відзначити досить тиху та стабільну роботу даного агрегату.
Завдяки наявності невеликих коліщаток у підставі рами користувач може легко транспортувати апарат.
Особливості та можливості:
- Компактний розмір;
- Невелика вага;
- Колеса;
- Потужний двигун;
- Економічність;
- Приємна ціна;
- Стильний дизайн;
- Надійна робота;
Захищен від поломок
- Віддалена від горловини нижня система приводу та підшипники поза барабаном захищені від забруднення.
- Вузли залишаються чистими та служать довго.
Сталевий вінець
- Вінець та приводна шестерня виконані зі сталі.
- Сталь стійка до стирання і не лопається як чавун навіть за механічного впливу.
З товстого металу
- Немає чавунних чи пластмасових деталей
- Жорстка та стійка зварна конструкція
- Шківи приводу зі сталі, а не пластмасові
Висока ремонтопридатність
- Регульоване зачеплення шестерень
- Запасні частини можна придбати у будь-якому місті.
- Ремінь – ремінь ВАЗ, вінець – вінець маховика УАЗ, приводна шестерня – Бендікс УАЗ.
- 3 особливі лопаті
- Висока якість суміші та швидкість роботи.
Велика горловина
- Діаметром 40 см розрахована на завантаження відрами.
- Жорстка обичайка
- Можна обстукати цебро або лопату об край горловини
Залишилися питання? Телефонуйте!
+380 (99) 796-22-97 Viber
+380 (68) 902-24-41
+380 (63) 137-71-84
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Скіф |
| Країна виробник | Україна |
| Об'єм готової суміші | 210 л |
| Частота обертів барабана | 22 об/хв |
| Час перемішування | 7 хв |
| Стан | Новий |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Характеристики електродвигуна | |
| Кількість обертів двигуна | 1000 об/хв |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 1200 мм |
| Ширина | 800 мм |
| Висота | 1600 мм |
| Вага | 115 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Клас | професійна |
| Тип | Венцовая |
- Ціна: 27 999 ₴
