



- Мотор 1100 Вт
- Усі деталі зі сталі
- Офіційна гарантія 24 місяців
- Заміс на 48% швидше, ніж у аналогів
- Сертефікований в Україні
У нас Ви можете купити бетономішалку "Скіф БСМ - 140" компактну та зручну в експлуатації. Завдяки компактному розміру та двом колесам прилад з легкістю можна переміщати будівельним об'єктом, а також перевозити в легковому автомобілі.
Бетономішалка "Скіф БСМ - 140" виготовлена виключно з металевих виробів, повністю відсутні алюмінієві та пластмасові вироби в несучих вузлах. У горловинi встановлена обичайка, яка є захистом від деформації «груші» при завантаженні суміші. Тут встановлений сталевий вінець, який набагато міцніший за пластмасовий або чавунний.
Об'єм бочки становить 140 літрів, що у перекладі готовий розчин дорівнює 110 літрів.
Стійка рамка та правильне розміщення двигуна практично повністю виключає дисбаланс при перемішуванні суміші.
Можливість розвантаження готової суміші здійснюється в обидві сторони. Штурвал великого розміру полегшує вивантаження вмісту. Також є система фіксації у 14 положеннях.
Особливості та можливості:
- Компактний розмір;
- Невелика вага;
- Колеса;
- Потужний двигун;
- Економічність;
- Приємна ціна;
- Стильний дизайн;
- Надійна робота;
Захищен від поломок
- Віддалена від горловини нижня система приводу та підшипники поза барабаном захищені від забруднення.
- Вузли залишаються чистими та служать довго.
Сталевий вінець
- Вінець та приводна шестерня виконані зі сталі.
- Сталь стійка до стирання і не лопається як чавун навіть за механічного впливу.
З товстого металу
- Немає чавунних чи пластмасових деталей
- Жорстка та стійка зварна конструкція
- Шківи приводу зі сталі, а не пластмасові
Висока ремонтопридатність
- Регульоване зачеплення шестерень
- Запасні частини можна придбати у будь-якому місті.
- Ремінь – ремінь ВАЗ, вінець – вінець маховика УАЗ, приводна шестерня – Бендікс УАЗ.
- 3 особливі лопаті
- Висока якість суміші та швидкість роботи.
Велика горловина
- Діаметром 40 см розрахована на завантаження відрами.
- Жорстка обичайка
- Можна обстукати цебро або лопату об край горловини
Залишилися питання? Телефонуйте!
+380 (99) 796-22-97 Viber
+380 (68) 902-24-41
+380 (63) 137-71-84
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Скіф |
| Країна виробник | Україна |
| Принцип дії бетономішалки | Гравітаційний |
| Об'єм бака бетономішалки | 140 л |
| Об'єм готової суміші | 110 л |
| Діаметр отвору барабана | 396 мм |
| Частота обертів барабана | 28 об/хв |
| Час перемішування | 7 хв |
| Стан | Новий |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Характеристики електродвигуна | |
| Живлення | Мережа 220В |
| Споживана потужність | 1100 Вт |
| Кількість обертів двигуна | 1500 об/хв |
| Додаткові функції | |
| Можливість транспортування | Так |
| Фіксатор положення колесі, що перекидається | Так |
| Регулювання кількості обертів | Ні |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 1100 мм |
| Ширина | 700 мм |
| Висота | 1300 мм |
| Вага | 70 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Клас | професійна |
| Тип | Венцовая |
- Ціна: 16 899 ₴
