


Описание
Характеристики
Информация для заказа
Характеристики
Основні
Країна виробник- Україна
Виробник- Скіф
Стан- Новий
Вантажопідйомність- 200.0 (кг)
Тип коліс- Камерний
Кількість коліс- 2 (шт.)
Власна вага- 12.0 (кг)
Гарантійний термін- 12 (міс)
Габаритні розміри
Довжина 565.0 (мм) Ширина 600.0 (мм) Висота 1240.0 (мм)
Габаритні розміри в зібраному виді
Довжина (518 мм) Висота (300мм) (Ширина 430 мм)
Детальний опис товару Візки складські – зручні, маневрені і, практично, універсальні засоби для перевезення вантажів. Правильно підібраний ручний візок для складу дає змогу транспортувати предмети будь-якої конфігурації і маси.
| Основные | |
|---|---|
| Страна производитель | Украина |
| Производитель | Скиф |
| Состояние | Новое |
| Грузоподъемность | 200 кг |
| Тип колес | Камерный |
| Количество колес | 2 шт |
| Собственный вес | 12 кг |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Габаритные размеры | |
| Длина | 565 мм |
| Ширина | 600 мм |
| Высота | 1240 мм |
- Цена: 3 050 ₴
