
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
- Конструкція посилена ребрами жорсткості
- Універсальні габарити
- Кулькові напрямні
- Гарантія від виробника 12 міс
Візок постачається з однією ручкою. У цій комплектації візок являє собою найбільш звичайну, знайому всім, універсальну платформну візок широкого застосування на 5 ящиків
Стандартний комплект коліс:
— Колесо неповоротне — 2 шт.
— Колесо поворотне — 2 шт.
Візок "інструментальний" призначений для перевезення дрібногабаритних вантажів.
Ідеально підходить для переміщення інструменту СТО цеху товару торговою площею та ін.
Візки представлені в різних комплектаціях із шухлядами та без.
Отвори дають змогу змінювати відстояння між блискавками для Вашої мети.
Характеристики
Довжина загальна 770 мм
Довжина тумби 680 мм
Ширина 460 мм
Висота 970 мм
Розмір ящика малого ш×д×в 400×560×70
Розмір ящика великого ш×д×в 400×560×150
Вага 58 кг
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Виробник | Скіф |
| Тип | Шухляда |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 460 мм |
| Висота | 970 мм |
| Вага | 58 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір корпусу | Жовтий |
| Тип мебели | Візок інструментальний |
| Колір фасаду | Жовтий |
- Ціна: 11 500 ₴
