


Корпус веткоподрібнювача виготовлений із металу товщиною 20мм. Ця конструкція витримує всі навантаження, які виникають в процесі експлуатації. Жорсткість корпусу забезпечує зносостійкість вузлів встановлених у ньому.
Потужність веткоподрібнювача дозволяє переробляти сировину діаметром до 80 мм. Що значно пришвидшує роботу.
Гілкоподрібнювач Скіф Скіф DK-80 оснащений 4-х тактним бензиновим двигуном потужністю 6,5 кінських сил. Подрібнювач гілок призначений для переробки гілок діаметром до 80 мм. Подрібнювач ідеально підійде для дачі чи будинку. Отриману тріску можна використовувати як підстилку для дерев. Подрібнювач повністю спроектований та виготовлений на заводі Скіф. Барабанний ріжучий барабан виготовлений на верстатах із програмним керуванням, що дає точність та співвісність. Завдяки чому значно продовжується строк експлуатації.
Характеристики
Характеристики блоку подрібнювача
Внутрішня ширина блоку 180 мм
Відстань між валами 80мм
Товщина стінок корпусу 20мм
Тип рами Повністю зварена
Товщина ножів 9мм
Твердість ножів 56 одиниць+
Марка сталі ножів Х12МФ
Фракція подрібнення породи дерева 75мм
Максимальний діаметр твердої породи дерева 65 мм
Кількість ножів 4 шт
Габарити подрібнювача
Довжина 150 см
Ширина 60 см
Висота 120см
Вага 195 кг
Країна виробництва Україна
Клас Професійний
Гарантія 36 місяців
Гарантія на двигун Від 1 року від виробника
Характеристики двигуна
Потужність двигуна: 6,5 к.с.
Тип палива Бензин А-92
Тип масла, що рекомендується SAE 10W-30
Об'єм двигуна 196 см.куб.
Оберти двигуна 3600 об/хв Індикатор рівня масла
| Основні | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Виробник | Скіф |
| Країна виробник | Україна |
| Максимальний діаметр гілок | 75 мм |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Тип приводу | Бензиновий двигун |
| Характеристики двигуна внутрішнього згоряння | |
| Марка двигуна | Хонда |
| Об'єм двигуна | 196 куб. см |
| Потужність двигуна | 6.5 к. с. |
| Кількість обертів двигуна | 3600 об/хв |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 1500 мм |
| Ширина | 600 мм |
| Висота | 1200 мм |
| Вага | 195 кг |
- Ціна: 61 990 ₴
