
- Камера допалу вторинних газів
- Жаростійка котлова сталь 15ГС
- Пофарбовано жаростійкою фарбою Thermosil
- Приєднувальний діаметр димоходу – 180 мм.
Булер'ян СКІФ тип – 05 (З камерою допалу вторинних газів) – одна з найкомпактніших у ряді опалювальних печей. Має невеликі розміри, ергономічну форму і просте управління. Підійде для садового чи дачного будиночка об'ємом до 1300 м³. Виріб відноситься до нагрівального обладнання, що працює на дровах.
Компактні розміри дають можливість транспортування печі у легковому транспортному засобі та розміщення в обмеженому просторі. А простота встановлення та зручність регулювання полум'я дозволяють з комфортом користуватися виробом.
Булер'ян СКІФ - це надійний продукт від українського виробника, який за короткий проміжок часу нагріє приміщення з мінімальними втратами палива. Конструкція давно зарекомендувала себе на ринку за рахунок своєї надійності та ефективності.
Печі садові Скіф – оптимальне рішення для створення затишку та комфорту у невеликому приміщенні.
Характеристики
- Коефіцієнт корисної дії 80.0 (%)
- Призначення печі - Опалювальна
- Тип палива - Тверде
- Тип печі булер'ян
- Потужність 42 кВт
- Товщина матеріалу топки 4.0 (мм)
- Підключення до димоходу заднє
- Об'єм опалювального приміщення, м3 1300.2
- Вага 250 кг
- Висота 950 (мм)
- Довжина 1500 (мм)
- Діаметр димоходу під 180.0 (мм) трубу
- Ширина дверей топки 310 (мм)
- Висота дверей топки 300 (мм)
Залишилися питання? Телефонуйте!
+380 (99) 796-22-97 Viber
+380 (68) 902-24-41
+380 (63) 137-71-84
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Скіф |
| Країна виробник | Україна |
| Коефіцієнт корисної дії | 75 % |
| Призначення печі | Опалювальна |
| Вид пального | Тверде |
| Розташування печі | Окремо стоїть |
| Тип печі | Каркасна |
| Теплоємність печі | З малою теплоємністю |
| Товщина матеріалу топки | 3 мм |
| Підключення до димаря | Верхнє |
| Водяний контур | Ні |
| Парогенератор | Ні |
| Виносна топка | Ні |
| Наявність вбудованого теплообмінника | Ні |
| Наявність скла в дверцятах | Ні |
| Вага | 80 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Ширина | 720 мм |
| Висота | 950 мм |
| Глибина | 1500 мм |
| Діаметр димоходу | 120 мм |
| Ширина топкових дверцят | 270 мм |
| Висота топкових дверцят | 270 мм |
| Додаткові характеристики печей на твердому паливі | |
| Камера подвійного згоряння | Так |
- Ціна: 38 900 ₴
