




- Мотор 3000 Вт
- Європейські комплектуючі
- Доставка по всій Україні
- Офіційна гарантія 12 місяців
- Сертифіковано в Україні
- Італійський гідравлічний насос
- Є транспортувальні колеса
- Болгарський розподільник
- Потужний український електродвигун виробництва заводу "Промелектро" з мідною обмоткою
Дроворуб гідравлічний Скіф ДГ10/220.
Підходить практично для виконання будь-якої роботи з колки дров. Дворучне керування. Дроворуб зручно транспортувати та використовувати (оснащений транспортувальними колесами). Вертикальне робоче становище.
Ефективний стаціонарний дроворуб Скіф ДГ10/220 призначений для розщеплення (розколу) полін при заготівлі дров. Оснащений гідравлічною системою подачі електричним приводом. Особливості конструкції цього приладу забезпечують високий рівень безпеки та ефективне виконання робіт. Дроворуб має електродвигун потужністю 3.0 кВт. Для запуску пристрою потрібне підключення до електричної мережі з напругою 220 В.
Дроворуб Скіф ДГ 10/220 має можливість налаштування розколу полін різного розміру: 56 см, 81.5 см, 107 см., а його діаметр повинен бути від 15 до 50 см. Не дивлячись на досить велику вагу (167 кг), пристрій легко транспортується до місце роботи, або може бути встановлено стаціонарно.
Широка основа, значна вага забезпечують відмінну стійкість.
Країна – батьківщина виробника – Україна. Основна частина продукції збирається в Україні.
Об'єм олії в гідросистемі дроворуба Скіф становить 8,0 л. Рекомендуємо використовувати для дроворубів Скіф ДГ10/220 гідравлічне масло відповідно до сезону. У зимову пору року за температури нижче +4°C використовуйте з дровоколом всесезонну (зимову) гідравлічну олію. При температурі вище +5°C використовуйте гідравлічну олію. У разі використання масла, що не підходить за сезоном, дроворуб не буде працювати.
Потужність 3000 Вт, максимальне зусилля 10 000 кг достатньо для розколювання деревини будь-якої товщини.
Можна використовувати у приміщеннях.
Безпечний та простий в експлуатації.
Має величезний робочий ресурс.
Корпус виконаний з високоякісної сталі та має спеціальне антикорозійне покриття.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Скіф |
| Країна виробник | Україна |
| Стан | Нове |
| Користувальницькі характеристики | |
| Напруга | 220 В |
| Потужність двигуна | 3000 Вт |
| Харчування | Електрична |
| Вага | 167 кг |
| Швидкість розколу | 55 мм/сек |
| Швидкість зворотного ходу | 190 мм/сек |
| Хід поршню | 550 мм |
| Сила розколу | 10 тонн |
- Ціна: 41 400 ₴

