



Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Візок поставляється з однією ручкою. У цій комплектації візок являє собою самий звичайний, знайомий всім, універсальний платформений візок широкого застосування.
Характеристики виробу:
• максимальна вантажопідйомність –800 кг
• розмір платформи – 1250мм 700мм
• розмір коліс – 125мм
• кількість ручок – 1 шт.
• Покриття – порошкове, колір синій RAL 5005
• Покриття кріплень – цинк
• Покриття кронштейнів коліс – цинк
• Тип коліс – Гума еластична чорна/алюміній (профі серія)
Стандартний комплект коліс: – Колесо неповоротне – 2 шт. - Колесо поворотне - 2 шт.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Скіф |
| Країна виробник | Україна |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Вантажопідйомність | 700 кг |
| Кількість коліс | 4 шт. |
| Тип коліс | Литі гумові |
| Кількість поворотних коліс | 2 шт. |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 700 мм |
| Довжина | 1250 мм |
| Висота | 950 мм |
| Розміри майданчика | |
| Довжина майданчика | 1250 мм |
| Ширина майданчика | 800 мм |
- Ціна: 7 160 ₴
