

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Візок поставляється з однією ручкою. У цій комплектації візок являє собою самий звичайний, знайомий всім, універсальний платформений візок широкого застосування.
Характеристики виробу:
• Максимальна вантажопідйомність – 300 кг
• Розмір платформи – 1000мм 700мм
• Розмір коліс – 160мм • Кількість ручок – 1 шт.
• Покриття – порошкове, колір синій RAL 5005
• Покриття кріплень – цинк
• Покриття кронштейнів коліс – цинк
• Тип коліс – гума/метал Стандартний комплект коліс: — Колесо неповоротне — 2 шт. — Колесо поворотне — 2 шт.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Скіф |
| Країна виробник | Україна |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Вантажопідйомність | 300 кг |
| Кількість коліс | 4 шт. |
| Тип коліс | Литі гумові |
| Кількість поворотних коліс | 2 шт. |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 700 мм |
| Довжина | 1000 мм |
| Висота | 980 мм |
| Розміри майданчика | |
| Довжина майданчика | 1000 мм |
| Ширина майданчика | 700 мм |
- Ціна: 5 930 ₴
