
- Мотор 1100 Вт
- Усі деталі зі сталі
- Офіційна гарантія 24 місяців
- Заміс на 48% швидше, ніж у аналогів
- Сертефікований в Україні
Якщо ви плануєте оперативно провести будівництво на дачі або в приватному будинку, то обов'язково знадобиться бетономішалка об'ємом 180 літрів. Потрiбен надійний недорогий прилад, який, з одного боку, споживає мінімум електроенергії, а з іншого – безвідмовний у роботі та не дуже гучний, щоб не турбувати сусідів. Найкраще рішення в даному випадку – купити модель Скіф БСМ-180П.
Давайте докладніше розглянемо основні характеристики бетономішалки.
Це пристрій з об'ємом барабана 180 літрів, тобто ви легко отримуєте оптимальні 140 літрів готового розчину за один заміс.
Бетономішалка підключається до мережі 220В або 380В на вибір, вiн дуже компактний (на випадок перевезення), обладнан колесами для зручності переміщення ділянкою.
Стандартна бетономішалка чи бетонозмішувач об'єм 180 літрів видає готовий заміс розчину вдвічі повільніше за цю модель. Це пояснюється наявністю трьох лопатей усередині та їх особливої конструкції. Бетон виходить дуже якісним і дуже швидко - тільки за це варто купити модель Скіф БСМ-180П.
Крім того, бетономішалка має товсте днище (10мм), в ньому повністю відсутні ненадійні пластикові або чавунні елементи.
Залишилися питання? Телефонуйте!
+380 (99) 796-22-97 Viber
+380 (68) 902-24-41
+380 (63) 137-71-84
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Скіф |
| Країна виробник | Україна |
| Об'єм бака бетономішалки | 180 л |
| Об'єм готової суміші | 140 л |
| Діаметр отвору барабана | 396 мм |
| Частота обертів барабана | 24 об/хв |
| Час перемішування | 7 хв |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Характеристики електродвигуна | |
| Кількість обертів двигуна | 1500 об/хв |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 700 мм |
| Ширина | 700 мм |
| Висота | 800 мм |
| Вага | 54 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Клас | професійна |
| Тип | Венцовая |
| Харчування | 220 В |
- Ціна: 16 999 ₴
