
- Мотор 1100 Вт
- Усі деталі зі сталі
- Офіційна гарантія 24 місяців
- Заміс на 48% швидше, ніж у аналогів
- Сертефікований в Україні
Якщо ви плануєте оперативно провести будівництво на дачі або в приватному будинку, то обов'язково знадобиться бетономішалка об'ємом 120 літрів. Потрiбен надійний недорогий прилад, який, з одного боку, споживає мінімум електроенергії, а з іншого – безвідмовний у роботі та не дуже гучний, щоб не турбувати сусідів. Найкраще рішення в даному випадку – купити модель Скіф БСМ-120П.
Давайте докладніше розглянемо основні характеристики бетономішалки Скіф БСМ-120П. Це пристрій з об'ємом барабана 120 літрів, тобто ви легко отримуєте оптимальні 85 літрів готового розчину за один заміс.
Стандартна бетономішалка чи бетонозмішувач об'єм 120 літрів видає готовий заміс розчину вдвічі повільніше за цю модель. Це пояснюється наявністю трьох лопатей усередині та їх особливої конструкції. Бетон виходить дуже якісним і дуже швидко - тільки за це варто купити модель Скіф БСМ-120П.
Крім того, бетономішалка має товсте днище (10мм), в ньому повністю відсутні ненадійні пластикові або чавунні елементи.
Залишилися питання? Телефонуйте!
+380 (99) 796-22-97 Viber
+380 (68) 902-24-41
+380 (63) 137-71-84
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Скіф |
| Країна виробник | Україна |
| Об'єм бака бетономішалки | 120 л |
| Об'єм готової суміші | 85 л |
| Діаметр отвору барабана | 396 мм |
| Частота обертів барабана | 24 об/хв |
| Час перемішування | 7 хв |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Характеристики електродвигуна | |
| Споживана потужність | 1100 Вт |
| Кількість обертів двигуна | 1500 об/хв |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 800 мм |
| Ширина | 600 мм |
| Висота | 1100 мм |
| Вага | 65 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип | Венцовая |
| Харчування | 220 В |
- Ціна: 15 499 ₴
